- « telegram.me/ikmafir کانال رسمی فدراسیون کونگ فو و هنرهای رزمی در تلگرام....جهت اطلاع از لیست دفاتر پیشخوان دولت به منظور ثبت نام در سامانه مبین به قسمت آموزش در منوی بالای سایت مراجعه نمائید » -

برگزاری اولین همایش تجلیل از پیشکسوتان فدراسیون کونگ فو و هنرهای رزمی

برگزاری اولین همایش تجلیل از پیشکسوتان فدراسیون کونگ فو و هنرهای رزمی

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کونگ فو و هنرهای رزمی همایش تجلیل از پیشکسوتان کونگ فو پنجشنبه 23 شهریور ماه با حضور دکتر شعبانی بهار معاونت ورزش همگانی وزارت، مهندس شاهرخی دبیر کمیته ملی المپیک، حاجی نماینده شهرستان برخوار شاهین شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی، دکتر سلطان حسینی مدیر کل ورزش و جوانان استان، حیدری رئیس فدراسیون، نائب رئیس و دبیر فدراسیون کونگ فو و جمعی از ورزشکاران و پیشکسوتان رشته کونگ فو 23 شهریور ماه در محل کتابخانه عمومی شهرداری اصفهان برگزار شد.

در این همایش دکتر شعبانی بهار معاون توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان اظهار نمودند :

امروزه دیگر تردیدی وجود ندارد که فعالیت بدنی منظم برای حفظ سلامتی و نشاط انسان ها ضروری است. فواید جسمانی ، روانی و اجتماعی ورزش و فعالیت بدنی در تحقیقات فراوان به اثبات رسیده است. همچنین اهمیت بالای نیروی انسانی سالم و توانمند در کشورها، جوامع و سازمان های امروزی باعث شده است تا اهمیت فعالیت بدنی و تحرک نیز دوچنئان شود، چرا که نیروی انسانی سالم محرک اصلی هر جامعه بوده و از مهمترین دلایل تمایز بین جوامع پیشرفته و سایر جوامع در حال توسعه است. ورزش های رزمی با توجه به ویژگی های منحصر به فردی که دارند علاقمندان زیادی را به خود جذب می کنند. ویژگی هایی که باعث می شوند وضعیت ذهنی و معنوی ورزشکاران نیز در آمادگی جسمانی، اهمیت بالایی داشته باشد. پیوند بالای فلسفه و اصول ورزشهای رزمی با فرهنگ و آداب و رسوم کشورمان زمینه های رشد اینگونه فعالیت ها را بیش از سایر ورزش ها فراهم می کند و سیل عظیم علاقمندان این رشته ها هم گواه این مهم می باشد. ورزش کونگ فو به عنوان یک ورزش اصیل ایرانی که منطبق با فرهنگ و گذشته این ملت است، به خوبی توانسته است جایگاه درخور شانی در میان جوانان برای خود باز کرده و علاقمندان زیادی را جذب خود کرده است. بنابراین از نقش این ورزش در توسعه ورزش هم در بعد قهرمانی نمی توان به آسانی عبور کرد. وزارت ورزش و جوانان با آگاهی از نقش مهم این رشته در توسعه ورزش، همانند گذشته از برنامه ها و فعالیت های این رشته در سطح کشور حمایت می کند.

برگزاری اولین همایش تجلیل از پیشکسوتان فدراسیون کونگ فو و هنرهای رزمی

 

سپس مهندس شهنازی به بیان دیدگاه خویش در رابطه با کونگ فو و هنرهای رزمی ایرانی پرداخت و فضای حاکم بر مدیریت فدراسیون را بسیار فنی و خوب ارزیابی کرده و اعلام نمود کمیته ملی المپیک از توسعه این رشته زیبا و منحصر به فرد ایرانی در سطح ملی و بین المللی حمایت می کند.

در پایان دکتر شعبانی بهار معاون توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان و مهندس شهنازی دبیرکل کمیته ملی المپیک جمهوری اسلامی ایران، از کادر مدیریتی فدراسیون تقدیر و تشکر نمودند.

برگزاری اولین همایش تجلیل از پیشکسوتان فدراسیون کونگ فو و هنرهای رزمی

در این همایش از پیشکسوتان کونگ فو کشور با اهداء لوح و تندیس تقدیر شد.

گفتنی است همچنین در این همایش از خانواده شهدای کونگ، شهدای مدافع حرم و شهید حججی تجلیل شد.

 

 

 

 

 

برگزاری اولین همایش تجلیل از پیشکسوتان فدراسیون کونگ فو و هنرهای رزمی

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

01247901
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
1173
1296
6611
17764
36444
1247901

آی‌پی شما: 54.227.126.69