- « telegram.me/ikmafir کانال رسمی فدراسیون کونگ فو و هنرهای رزمی در تلگرام....جهت اطلاع از لیست دفاتر پیشخوان دولت به منظور ثبت نام در سامانه مبین به قسمت آموزش در منوی بالای سایت مراجعه نمائید » -

حسن عباسی رئیس هیات کونگ فو و هنرهای رزمی استان قم شد

حسن عباسی رئیس هیات کونگ فو و هنرهای رزمی استان قم شد

به گزارش روابط عمومی فدراسیونمجمع انتخابات هیأت‌ کونگ‌فو و هنرهای رزمی استان قم روز دوشنبه موخ 6/6/1396 با حضور رضا حیدری برگزار گردید.

 انتخابات هیأت‌ کونگ‌فو و هنرهای رزمی استان قم در حضور رئیس فدراسیون و مدیر کل ورزش و جوانان استان قم برگزار گردید. که حسن عباسی با کسب 14 رای به عنوان رئیس هیات کونگ فو و هنرهای رزمی استان به مدت 4 سال انتخاب گردید.

حسن عابدی در این مجمع خطاب به رئیس منتخب اظهار داشت: برای افزایش آمار بیمه شدگان می بایست اقداماتی صورت پذیرد و همچنین  باید در بحث تبلیغات بیشتر عمل شود .مدیرکل ورزش و جوانان استان قم افزود: مسابقات لیگ های استان و میزبانی مسابقات قهرمانی کشور و غیره چنانچه توجیه فنی داشته باشد هیچ محدودیت اعتباری نخواهیم داشت. رشته کونگ فو در بخش های تابعه باید در دستور کار قرار بگیرد و به رده های سنی پایه توجه ویژه ای شود.

در ادامه رضا حیدری ضمن تقدیر و تشکر از روسای پیشین هیات کونگ و هنرهای رزمی استان قم خاطر نشان کرد:در بخش های بین المللی و فرهنگی اقدامات بسیاری انجام پذیرفته و به موفقیت ها و دستاورد های مطلوبی رسیده ایم. رضا حیدری در ادامه ضمن تشکر و قدردانی از مقام عالی وزارت در خصوص جهانی شدن رشته توآی و با اشاره به برگزاری دومین دوره مسابقات بین المللی توآی در آینده ای نزدیک گفت:در تمامی این مسیر وزارت ورزش و جوانان از ما حمایت نموده است.فدراسیون کونگ فو و هنرهای رزمی  توسعه ورزش و رزم های ایرانی را یکی از اهداف اصلی خود می داند و برای معرفی این رشته ایرانی در سطح بین المللی از هیچ تلاشی دریغ نمی کند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

01247939
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
1211
1296
6649
17802
36444
1247939

آی‌پی شما: 54.227.126.69